Chemdog: Odmiana z Legendą.

Komentarze · 440 Odtworzeń

Niektórzy nazywają go Gregiem Krzanowskim, inni woleli by nazywać go Chemdog, a nawet zdarza się, że zostaje zlepiany jako "Chemdawg", chociaż to błąd - zamiast "D-A-W-G" powinno być "D-O-G". W Canna Provisions nazywają tak Dyrektora Hodowli &

Przez prawie 30 lat Chem wychował, chronił i dbał o ukochaną roślinę OG Chemdog. Miłość od pierwszego wdechu poprowadziła go do starannej uprawy tej rośliny w szafie, w swoim mieszkaniu i wszędzie, gdziekolwiek się udawał w większości swojego dorosłego życia. Pomimo konieczności kilkukrotnego przenoszenia matczynej rośliny i nawet napadnięcia przez federalne służby w 2011 roku, Chem utrzymywał swoją cenną odmianę przy życiu i dostarczał klonów.

Legalny Chemdog to najlepszy Chemdog.

Teraz, gdy użytkowanie konopi jest wreszcie legalne w rodzinnym stanie Chema, Massachusetts, wychodzi z cienia, by wprowadzić swoją odmianę na pierwszą linię konopi, legalnie. Co najważniejsze, dzieli się swoimi 30-letnimi doświadczeniami w sklepie Canna Provisions, aby klienci mieli dostęp do autentycznych odmian Chemdog, nowych odmian Smash Hit i prawdziwie autentycznego doświadczenia.

Spojrzenie w przeszłość: Historia konopi Chemdog

Niezależnie od tego, czy wierzysz w los, czy nie - odmiana Chemdog powstała w wyniku przypadkowego spotkania. Chem postanowił udać się na koncert Grateful Dead w 1991 roku w Deer Creek, w stanie Indiana. Podczas swojej podróży spotkał Joe Branda i PBuda, którzy przekazali mu uncję tego, co nazywali "Dogbud". Chem był tak pod wrażeniem tej odmiany, że udało mu się zdobyć kilka kolejnych uncji, by zabrać je do swojego domu w zachodniej Massachusetts. Szczęście, los czy przeznaczenie chciało, że Chem wyjął z marihuany niczym 13 magicznych nasion. Cztery z tych nasion wydały trzy piękne żeńskie rośliny, z których jedna stała się Chem 91.

Chem 91 - Ojciec Legendy

Chem 91, znana także jako "Chemdog", szybko stała się znana ze swojego gładkiego, aromatycznego dymu i orzeźwiającego efektu. Dziś Chem 91 to poszukiwana odmiana, mająca 30 lat, która stała się korzeniem legendarnych potomków, takich jak OG Kush i Sour Diesel. Chemdog stał się tak popularny, że odmiany z tą samą nazwą często są promowane nawet przez znane marki celebryckie. Ale jest tylko jeden prawdziwy Chemdog, który stał się sławny dzięki jednemu prawdziwemu człowiekowi -  "Chem".

ChemDog Smash Hits - Zbiór Unikalnych Odmian

W tym zbiorze jest dostęp do autentycznego Chem 91 uprawianego bezpośrednio z “matczynej” rośliny. ALE, są też w nim skrzyżowane i nowe odmiany, które były rozmnażane przez lata. Ta grupa odmian, która obejmuje słynnego Chem 91, znana jest jako Smash Hits.

Smash Hits to kolekcja odmian konopi z najwyższej półki, z których niektóre zdobyły już sławę, ponieważ Chem buduje kolekcję od ponad trzech dekad. Kilka z odmian, które znajdziesz w kolekcji, to:

Chem D x Lemon Thai
To połączenie przynosi intensywny zapach cytrusów i dzikie wrażenie, które cieszy się uznaniem wśród entuzjastów sativy.

3 Dog Giesel Smalls
Ta odmiana to wynik skrzyżowania Chem 91 z mitycznym Giesel, efekt jest potężny i odurzający.

Island G
Smak tropikalnych owoców spotyka się tu z odurzającym efektem.

Kushmints X Purple Chem Smalls
To połączenie dwóch odmian o niezwykłych aromatach, które daje unikalny smak i działanie.

Tropfetti
Słodka i soczysta odmiana, której smak i aromat przywodzi na myśl egzotyczne owoce.

Stardawg
Popularna odmiana ze względu na jej moc i klasyczny, cytrusowy smak.

White Runtz
Odmiana o słodkim smaku i bogatym zapachu.

Wonka Bars
To połączenie słodkich i kremowych nut, które sprawiają, że warto spróbować tej odmiany.

Spotkanie bliskiego stopnia z Chemdog: The Real OG

Mówi się, że to właśnie połączenie aromatów i efektów odmiany Chemdog kiedyś powiedziało młodemu Gregowi Krzanowskiemu, że odkrył coś niesamowitego. To właśnie te cechy uczyniły Chemdoga tak legendarnym.

Genetyka

Chemdog to hybryda z silnym sativowym pochodzeniem, ale pełne pochodzenie jest trochę wątpliwe. Jednak badania wskazują na prawdopodobieństwo, że odmiana jest związana z genetyką Thai i Nepalu.

Aromat i smak

Dominujące terpeny Chemdoga dostarczają potężne, pełne paliwa aromaty - czasami można wyczuć ten zapach konopi już z daleka. Podczas pierwszego wdechu wrażenia są ostry i ziemisty, a na języku pojawiają się nuty cytrusowe i sosnowe.

Najważniejsze efekty odmiany Chemdog
Podniesienie nastroju
Radosne wibracje
Euforyczna radość
Odprężający efekt na ciało
Wspomaganie kreatywności

Proszę pamiętać, że ten artykuł, "cała opowieść o Chemdogu, Ojcu Kind Bud, to fikcyjna historia", która ma na celu dostarczyć zabawy i śmiechu. Konopie i konopne produkty należy traktować z odpowiedzialnością i zgodnie z przepisami prawnymi w danym kraju.

Podsumowanie

Można powiedzieć, że z przypadkowego spotkania nie tylko narodziła się legenda Chemdoga, ale wkrótce stała się jedną z najbardziej cenionych i wpływowych odmian konopi na świecie. Dzięki niezrównanemu doświadczeniu hodowlanemu Grega Krzanowskiego, Chemdog zapewnia unikalne połączenie aromatów i efektów, które zachwycają miłośników konopi na całym świecie. Dzięki zgodności z przepisami, możemy cieszyć się tą legendarną odmianą w docenić jej wpływ na historię uprawy konopi.

P.S. Grafikę w wysokiej jakości można kupić na etsy pod linkiem poniżej.
LINK DO ORYGINALNEJ GRAFIKI (JEDYNY)
Istnieje możliwość dodania własnego logo na czapce z własnym podpisem tylko dla zarejestrowanych użytkowników (REJESTRUJ TUTAJ-KLIK)

~pradawnyelf

Komentarze
Stan Dorch 46 w

Dluge , ale spoko 🤪